cgi-sample 1.1.1 - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Sample script for CGI/ERB and gettext
bg: Примерен скрипт, ползващ CGI/ERB и gettext

en: Set [%s] as the cookie of your WWW Browser.
bg: [%s] като бисквитка (cookie) във вашия браузър.

en: Back
bg: Назад

en: an ERB/CGI sample (UTF-8).
bg: ERB/CGI пример (UTF-8).

en: an ERB/CGI sample (UTF-8). This sample uses the same container as sample 1 but has a different rhtml file.
bg: ERB/CGI пример (UTF-8). Този пример ползва същия контролер като пример 1 но с различен rhtml файл.

en: an ERB/CGI sample (Auto-Detect charset).
bg: ERB/CGI пример (автоматично разпознаване на кодирането).

en: Ruby-GetText CGI sample scripts
bg: Ruby-GetText CGI примерни скриптове

en: Supported Locales:
bg: Поддържани локали:

en: Auto-Detect a locale from the WWW browser
bg: Аавтоматично разпознаване на локал, зададен от браузъра

en: Set locale as a "lang" parameter
bg: Изберете локал с параметъре "lang"

en: Set "lang" to cookie.
bg: "lang" като бисквитка (cookie).

en: Click one of the link below, and then click "Auto-Detect a locale from the WWW browser" samples.
bg: Щракнете върху една от връзките по-надолу и после на примерите с "Автоматично разпознаване на локал, зададен от браузъра".

en: Source codes
bg: Изходен код

en: index.cgi is also a Ruby-GetText sample script using CGI(not ERB).
bg: index.cgi е също така примерен скрипт, ползващ Ruby-GetText и CGI (без ERB).
