cgi-sample 1.1.1 - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Sample script for CGI/ERB and gettext
el: Υπόδειγμα για CGI/ERB και τη βιβλιοθήκη Ruby-GetText

en: Set [%s] as the cookie of your WWW Browser.
el: Θέσε [%s] ως το μπισκότο του ξεφυλιστή σου (αστείο είναι, όχι μετάφραση)

en: Back
el: Πίσω

en: an ERB/CGI sample (UTF-8).
el: ένα υπόδειγμα ERB/CGI (UTF-8).

en: an ERB/CGI sample (UTF-8). This sample uses the same container as sample 1 but has a different rhtml file.
el: ένα υπόδειγμα ERB/CGI (UTF-8). Αυτό το υπόδειγμα χρησιμοποιεί

en: an ERB/CGI sample (Auto-Detect charset).
el: ένα υπόδειγμα για CGI/ERB (αυτόματη αναγνώριση συνόλου χρακτήρων)

en: Ruby-GetText CGI sample scripts
el: Ruby-GetText υποδείγματα CGI

en: Supported Locales:
el: Υποστηριζόμενα locale

en: Auto-Detect a locale from the WWW browser
el: Αυτόματη αναγνώριση locale από τον browser

en: Click one of the link below, and then click "Auto-Detect a locale from the WWW browser" samples.
el: Ακολούθησε έναν από τους δεσμούς και επέλεξε τα υποδείγματα "Αυτόματη αναγνώριση locale από τον browser"

en: Source codes
el: Κώδικας

en: index.cgi is also a Ruby-GetText sample script using CGI(not ERB).
el: Το index.cgi είναι επίσης ένα υπόδειγμα χρήσης Ruby-GetText με CGI (χωρίς ERB)
